Skip to main content

Proč Turbovex ?

Turbovex A/S má více než 40 let zkušeností s vývojem a prodejem decentralizovaných větracích systémů. Decentralizované větrání eliminuje potřebu rozvodů po celé budově. S decentralizovanými větracími systémy od společnosti Turbovex můžete navrhnout a realizovat větrání podle svých potřeb - i když víte, že později budete potřebovat rozšířit kapacitu. V současné době nabízíme kompletní produktový program s flexibilními a úspornými řešeními větrání pokrývajícími soukromé domy, školy, instituce, sportovní haly a průmysl.

Jednou z našich základních hodnot je, že jsme hrdí na to, že držíme krok s aktuálními požadavky na výměnu vzduchu popsanými v BR20. Proto nás můžete kontaktovat a popovídat si o tom, jaké požadavky musí splňovat větrání ve vašem novém stavebním projektu.

Decentralizované větrání znamená ventilátor v každé větrané místnosti
Tím odpadá potřeba potrubí - odtah je estetický a přímý tam, kde ho potřebujete. Jeden ventilátor na místnost vám dává volnost při navrhování podle potřeby. To znamená, že můžete snadno a bezbolestně rozšířit větrání podle toho, jak se budova rozšiřuje.

Díky dlouholetému působení v oboru větrání si troufáme tvrdit, že naše nejnovější řešení stanovila nová měřítka mezi instalatéry, elektrikáři, architekty a technickými poradenskými firmami, a to i díky našim vysoce kvalitním, energeticky úsporným a tichým výrobkům.

Hliník
Systémy Turbovex jsou vyrobeny téměř výhradně z hliníku. To přináší až 50% úsporu hmotnosti v porovnání s podobnými větracími systémy a tím i větší volnost z hlediska požadavků na umístění a nosnost.

Rozšířit, kombinovat, uložit
S ventilací Turbovex můžete libovolně kombinovat a rozšiřovat. Stávající centrální větrací systém lze snadno doplnit samostatnými jednotkami. Díky tomu nemusíte modernizovat centrální větrací jednotku, která se může ukázat jako poddimenzovaná.

Historie Turbovex A/S

Proč nás fascinuje větrání?

Každý den trávíme mnoho hodin v interiéru - doma, v práci, ve škole nebo ve volném čase.
Proto je vnitřní klima důležité pro naši pohodu a pro kvalitu našeho života.

Dusný a špatný vzduch, roztoči, vlhkost, přílišný chlad nebo přílišné teplo způsobují astma, alergie, bolesti hlavy, unavené oči a způsobují, že jsme letargičtí a necítíme se dobře.

Řešení, jako je klimatizace nebo otevírání oken a dveří, nejsou optimální. Průvan a chlad a nerovnoměrné rozložení čerstvého vzduchu - to je jen několik nevýhod.

Naše cíle

Cílem společnosti Turbovex je být dodavatelem decentralizované ventilace v řízeném růstu se zaměřením na rozšíření spolupráce s řadou seriózních a profesionálních prodejců v Evropě a Skandinávii.

Zabýváme se výzkumem a vývojem nových větracích systémů pro domácnosti, komfort a průmysl, které jsou založeny na jiném způsobu uvažování o větracích systémech.

Historie

Společnost Turbovex byla založena v roce 1989. Tehdy vznikla myšlenka, že skupina Turbovent, která byla založena v roce 1971 a zabývala se především větráním pro zemědělství a průmysl, by měla mít ještě jednu nohu: větrání jednotlivých místností pro business a průmysl.

Z toho se vyvinul komplexní výrobní program sestávající z jednotek několika velikostí, které vyhovují prakticky všem potřebám.

Náše vize

Chceme se odlišit od centrálních větracích systémů, které na trhu dominují již mnoho let, a chceme zpřístupnit větrací systémy všem tak, aby jejich instalace, provoz a údržba byly jednoduché a přehledné.

Zaměřujeme pozornost spotřebitelů na ekonomickou atraktivitu instalace větracích systémů všude tam, kde se lidé pohybují.