Turbovex nabízí více než 40 let zkušeností ve vývoji a prodeji decentralizovaných ventilačních systémů. U decentralizované vzduchotechniky zcela odpadá nutnost potrubních rozvodů v celém domě. Proto s decentralizovanými ventilačními systémy od Turbovexu můžete snadno navrhnout i realizovat odvětrávání přesně podle Vašich potřeb – i když víte, že v budoucnu jeho kapacitu budete možná potřebovat navýšit. V současnosti máme v nabídce komplexní portfolio produktů flexibilních a ekonomických řešení ventilace, vhodných do obytných a komerčních prostor, školských zařízení i do průmyslové výroby.

Jsme hrdí zejména na to, že se vždy řídíme nejnovějšími požadavky na výměnu vzduchu, stanovenými mj. evropskými normami. Velice rádi s Vámi proto zkonzultujeme, které předpisy vzduchotechnika ve Vaší budově musí splňovat.

Decentralizované řešení znamená, že každá místnost, která má být odvětrávána, má svůj vlastní ventilátor. Je tak zcela eliminována nutnost instalovat vzduchotechnické potrubí a výsledkem je estetický, pěkně vypadající a přímý odvod vzduchu přesně v místě i chvíli, kdy jej potřebujete.
Ventilátor v každé místnosti Vám také dává naprostou volnost při návrhu odvětrávání. Ventilační systém můžete jednoduše a bezbolestně rozšířit společně s případnou dostavbou budovy.

Po tolika letech v odvětví vzduchotechniky si troufáme říci, že naše nejmodernější řešení nastavila nové standardy pro instalatéry, elektrikáře, architekty i inženýry, za což vděčíme především energetické úspornosti a zároveň tichému chodu našich produktů vysoké kvality.

Hliník.
Systémy Turbovex jsou téměř výhradně vyráběny z hliníku. Ušetříme až 50 % hmotnosti v porovnání s jinými podobnými ventilačními systémy, a máme tak větší svobodu při umisťování a požadavcích na zátěž.

Rožšířit, zkombinovat, ušetřit.

Vzduchotechniku Turbovex můžete kombinovat a rozšiřovat, jakkoliv si přejete. Již hotový centrální ventilační systém lze jednoduše doplnit dalším jednotlivým odvodem a nemusíte tak měnit celý centrální ventilační systém, jehož velikost již není dostačující.

Proč ventilace?

V uzavřených prostorech trávíme každý den mnoho hodin – doma, v práci, ve škole nebo ve volném čase. Vnitřní ovzduší v místnosti je proto pro pocit pohodlí i kvalitu života celkově velmi důležité.

Vydýchaný a dusný vzduch, částečky prachu, vlhkost, příliš nízká nebo vysoká teplota způsobují astma, alergie, bolesti hlavy a očí nebo pocity podrážděnosti a únavy.

Řešení v podobě klimatizace nebo otevřených dveří a oken však není ideální. Sucho, zima a nerovnoměrné rozdělení čerstvého vzduchu v místnosti jsou jen některé z mnoha nevýhod těchto alternativ.

KONTAKT ...

725 136 051

info@turbovex.cz

 

vyrobilo NetAction.cz - wedos