Turbovex A/S

Historie

Společnost Turbovex byla založena v r. 1989, když skupina Turbovent, jejíž počátky se datují již do r. 1971 a jež se zabývá převážně vzduchotechnikou do hospodářských a průmyslových budov, potřebovala rozšířit portfolio o další produkt, a to o vzduchotechniku pro jednotlivé místnosti v obytných i průmyslových prostorech.

Postupně se tento produkt rozvinul v komplexní program skládající se ze systémů o různých velikostech, který je schopen vyhovět všem požadavkům.

Náš cíl

Cílem společnosti Turbovex chce být dodavatelem decentralizovaných ventilačních systémů, který bude kontrolovaně růst a bude se zaměřovat na rozšiřování spolupráce se spolehlivými a profesionálními partnery v Evropě a Skandinávii.

Provádíme výzkum a vyvíjíme nové ventilační systémy pro obytné, komerční i průmyslové prostory, založené na nejnovějších poznatcích v oblasti vzduchotechniky.

Náš plán

Rádi bychom se odlišili od systémů založených na centrální ventilaci, které již léta dominují trhu, a učinili ze vzduchotechniky každodenní komoditu, jejíž instalace i údržba budou jednoduché a nenáročné.

Chceme přitáhnout pozornost spotřebitelů k finančně atraktivním možnostem ventilačních systémů všude tam, kde jsou lidé.

vyrobilo NetAction.cz - wedos