HOME - rekuperace do místnosti, do bytu nebo kanceláře

Větrání pro byty, domy, kanceláře atd.

Poslední reference systému HOME:

 • BYTOVÝ KOMPLEX
  Instalace malého ventilačního systému – úspěšná dodávka pro bytový komplex.
 • ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ
  Ventilační systém v ordinaci primáře kliniky.
 • SOUKROMÝ DŮM
  Ventilační systém v soukromém domě – obývací pokoj 40 m2.
 
 

Čerstvý vzduch s rekuperací do místnosti

Chcete dýchat čerstvý vzduch, ale nechcete při větrání vypouštět teplo z místnosti? V tom případě pro Vás máme řešení. Rekuperace do místnosti je skvělým řešením, jak zajistit čerstvý vzduch a přitom v místnosti zachovat teplo.

Lokální jednotky Turbovex HOME jsou vysoce účinné rekuperace do místnosti, do bytu nebo do malé kanceláře.  Víte jaký je rozdíl mezi lokálními a centrálními jednotkami a jaké výhody nabízí lokální rekuperace Turbovex HOME?

Lokální rekuperace ušetří peníze, prostor i čas

V případě použití centrálních jednotek je nezbytné připojit a rozvést po celém objektu rozvody vzduchu.  I nejmenší objekty a rodinné domy, větrané centrálními jednotkami, potřebují desítky metrů těchto rozvodů vzduchu. A právě tyto rozvody značně zvyšují náklady na realizaci centrálního větrání. 

Naopak pro lokální rekuperační jednotky NEJSOU POTŘEBA ŽÁDNÉ ROZVODY vzduchu. Proto při jejich využití ušetříte nemalé finance i drahocenný čas. Lokální rekuperační jednotky ušetří náklady zejména za cenu potrubí pro rovod vzduchu a za jeho montáž.

Kromě toho získáte ještě další výhody:

 • Úspora místa – zatímco rozvody vzduchu od centrálních jednotek i samotné jednotky zabírají značnou část prostoru v objektu,  lokální rekuperační jednotky nepotřebují téměř žádný prostor. Např. lokální rekuperační jednotky do místnosti řady Turbovex HOME se montují přímo do zdi.
 • Žádné stavební úpravy, dodatečné náklady ani žádné prodlevy s instalací, plynoucí z použití centrální jednotky.
 • Rekuperace do místnosti Turbovex HOME lze montovat přímo z místnosti. U místností v patře tak nepotřebujete žádné plošiny ani lešení.
 • Snadná regulace podle přesně podle potřeb větrané místnosti.
 • Úspora energie – u rekuperačních jednotek do bytu můžete uspořit až 1/5 energie, oproti centrální rekuperaci. Nedochází totiž k odvětrávání několika místností najednou, ani k velkým tlakovým ztrátám, které u centrální rekuperace vznikají kvůli dlouhým rozvodům.

Pokud Vás zajímá rekuperace do bytu, či rekuperační jednotky do jedné místnosti a chcete dýchat svěží vzduch, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a vše vysvětlíme.

KONTAKT ...

725 136 051

info@turbovex.cz

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

vyrobilo NetAction.cz - wedos