HOME - rekuperace do místnosti, do bytu nebo kanceláře

Větrání pro byty, domy, kanceláře atd.

Poslední reference systému HOME:

 • BYTOVÝ KOMPLEX
  Instalace malého ventilačního systému – úspěšná dodávka pro bytový komplex.
 • ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ
  Ventilační systém v ordinaci primáře kliniky.
 • SOUKROMÝ DŮM
  Ventilační systém v soukromém domě – obývací pokoj 40 m2.
 
 

TX 64

TX 64 je lokální rekuperace do místnosti s vynikajícím výkonem. Je extrémně tichá a úsporná. Přes tepelný výměník nasává špatný a vlhký vzduch zevnitř a vhání dovnitř čerstvý vzduch z venku a ...
Více informací  

TX 75A

Správné klima v místnosti Vám do života vnese čerstvý vítr. Lokální rekuperační jednotka TX 75A je navržena pro zabudování přímo do okenních fasád. Celý systém je vhodně umístěn buď vedle okna, ...
Více informací  

TX 350A

Lokální rekuperační jednotka TX 350A je téměř neviditelná, protože ji lze zabudovat např. do fasády. Přesto se může pochlubit vysoce výkonným rekuperačním systémem a nízkou spotřebou energie. ...
Více informací  

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Více informací  

Čerstvý vzduch s rekuperací do místnosti

Chcete dýchat čerstvý vzduch, ale nechcete při větrání vypouštět teplo z místnosti? V tom případě pro Vás máme řešení. Rekuperace do místnosti je skvělým řešením, jak zajistit čerstvý vzduch a přitom v místnosti zachovat teplo.

Lokální jednotky Turbovex HOME jsou vysoce účinné rekuperace do místnosti, do bytu nebo do malé kanceláře.  Víte jaký je rozdíl mezi lokálními a centrálními jednotkami a jaké výhody nabízí lokální rekuperace Turbovex HOME?

Lokální rekuperace ušetří peníze, prostor i čas

V případě použití centrálních jednotek je nezbytné připojit a rozvést po celém objektu rozvody vzduchu.  I nejmenší objekty a rodinné domy, větrané centrálními jednotkami, potřebují desítky metrů těchto rozvodů vzduchu. A právě tyto rozvody značně zvyšují náklady na realizaci centrálního větrání. 

Naopak pro lokální rekuperační jednotky NEJSOU POTŘEBA ŽÁDNÉ ROZVODY vzduchu. Proto při jejich využití ušetříte nemalé finance i drahocenný čas. Lokální rekuperační jednotky ušetří náklady zejména za cenu potrubí pro rovod vzduchu a za jeho montáž.

Kromě toho získáte ještě další výhody:

 • Úspora místa – zatímco rozvody vzduchu od centrálních jednotek i samotné jednotky zabírají značnou část prostoru v objektu,  lokální rekuperační jednotky nepotřebují téměř žádný prostor. Např. lokální rekuperační jednotky do místnosti řady Turbovex HOME se montují přímo do zdi.
 • Žádné stavební úpravy, dodatečné náklady ani žádné prodlevy s instalací, plynoucí z použití centrální jednotky.
 • Rekuperace do místnosti Turbovex HOME lze montovat přímo z místnosti. U místností v patře tak nepotřebujete žádné plošiny ani lešení.
 • Snadná regulace podle přesně podle potřeb větrané místnosti.
 • Úspora energie – u rekuperačních jednotek do bytu můžete uspořit až 1/5 energie, oproti centrální rekuperaci. Nedochází totiž k odvětrávání několika místností najednou, ani k velkým tlakovým ztrátám, které u centrální rekuperace vznikají kvůli dlouhým rozvodům.

Pokud Vás zajímá rekuperace do bytu, či rekuperační jednotky do jedné místnosti a chcete dýchat svěží vzduch, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a vše vysvětlíme.

KONTAKT ...

725 136 051

info@turbovex.cz

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

vyrobilo NetAction.cz